Jak vznikl název Kota zulu 664

Jak vznikl název Kota zulu 664

Vyp Od

V prosinci 2016 jsem pozval a organizoval přednášky Dr. S. Osmanagiche v Česku a na Slovensku. Semir Osmanagich je objevitel a ředitel projektu Bosenská pyramida Slunce. Ve Zlíně, v Ostravě a v Košicích prezentoval objev bosenských pyramid ve Visoku. Přednášky měly název Léčivá síla bosenských pyramid. Cestou z Košic na letiště ve Vídni jsme společně navštívili kótu 664. Seznámil jsem ho s novým objevem, vysvětlil historické souvislosti. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664.

Proč název zulu? Bezejmenný kopec u Markušovců je na mapách označen jako kóta 664. Společně jsme uznali, že tato hora ve tvaru téměř dokonalé pyramidy si zaslouží nový název. Zulu je prastarý afric-ký národ, který vybudoval tajemné kruhové stavby s hvězdnou orientací. Z rozměrů megalitů lze odvodit základní matematické vzorce, stavby jsou orientované směrem východ – západ. Tajemní Zulové se objevili v Africe kolem 2600 př. n. l. Dnes jsou Zulové v Jižní Africe potlačováni, diskriminování, dokonce jim byla odebrána možnost účasti na veřejném dění. Osud afrického národa v mnohém připomíná potlačování a ignorování všeho slovanského v dnešní Evropě. Domnívám se, že KÓTA ZULU 664 je dobrý název. Kdo ví, o čem mluvím, symboliku názvu pochopí. Překlad slova ZULU je NEBE – Zuluové, afričtí lidé z nebes, nebo na Slovensku nebeská kóta?

Pokud chcete znát nejnovější informace z průzkumu Kóty zulu 664 (Horalovi pyramidy), sledujte naše stránky www.kotazulu664.sk – nebo přijďte na setkání. Vždy budete mít jako první nejnovější informace…

Jiří Matějka